Kramponlar

Temmuz 8th, 2014

GARONNE CI SPM WHT DK RED 01 300x228 KramponlarOğlum futbol oynamaya başladığından beri yeni sezonlar da çıkan ürünlerin her zaman baktığımız markası kesinlikle krampon markaları oluyor. insan demek ki bir spora bu kadar merak sardığı zaman tek istediği şey farklı modelleri denemek ve de farklı tasarımlar yapmak oluyor.

ben de gerçekten de bu ürünleri çok beğeniyorum ve de “nike” markasını tercih ediyorum. Hatta biz “nike ayakkabı modelleri 2012” yılı için neler yaptı ve de neler tasarladı diye de çok merak ettik. İnanın bana değişik tasarımlar ve de farklı ürünleri ile “puma krampon” modelleri ile de bizim beğenimizi kazanmış durumda.

oğlumun tüm arkadaşlarının da bu markayı beğendiğini ve de bu markaya ait olan ürünleri kullandığını duyduk. Hal böyle olunca da tabii ki biz de değişiklik yapalım ve de değişik ürünler alalım dedik. Sonuçta insan bir markaya alışınca onun bütün modellerini ve de ürün çeşitliliklerini araştırmak istiyor. Herkes böyle ister bence.

tüm marklar için http://www.korayspor.com/2014-nike-ayakkabi


2 Responses to “Kramponlar”

 1. Aslı hanemer on Mayıs 30, 2014 03:49

  or nothing adidas kramponlar,90 lardan gol keyfi demek

 2. Zeynep on Mayıs 31, 2014 07:48

  Iker’s Adidas boots for tonight / Casillas’ın bu akşam giyeceği kramponlar

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name (gerekli)

Email (gerekli)

İnternet sitesi

Speak your mind

 • About

  This is an area on your website where you can add text. This will serve as an informative location on your website, where you can talk about your site.

 • Blogroll
 • Admin